۱-مزیت بازیهای اورجینال چیست؟ درحالیکه با نسخه های کرک شده می توان بازی کرد؟

شما با تهیه ی بازیهای اورجینال علاوه بر رعایت حقوق سازندگان، به امکانات منحصر به فردی دسترسی خواهید داشت که در زیر اشاره میشه:
۱- مهمترین بخش بازیهای اورجینال رو میتوان به بخش مولتی پلیر یا همان بخش آنلاین اشاره کرد
در بخش آنلاین شما قادر خواهید بود با دوستان و سایر بازیکنان در سراسر دنیا بصورت تیمی یا در مقابل هم به رقابت بپردازید و از بازی کردن نهایت لذت را ببرید.
۲- بازیهای اورجینال با کمترین باگ اجرا خواهند شد.
۳- بازیهای اورجینال همیشه براحتی و بصورت خودکار آخرین بروزرسانی ها را دریافت می کنند.

 

۲-سی دی کی اورجینال چیست؟

سی دی کی اورجینال کد دیجیتالی است که شما استفاده از آن می‌توانید با وارد کردن آن در حساب شخصی Steam-Origin-Uplay و… یک بازی را بدون هیچ محدودیتی انجام دهید. به بیان دیگر سی دی کی اورجینال یک بازی در واقع نسخه اورجینال آن بازی را در اختیارتان قرار می‌دهد که هیچ محدودیتی را به همراه نخواهد داشت. برای مثال تمام آپدیت های بازی به صورت دائم برای خریداران سی دی کی اورجینال یک بازی قابل دریافت می‌شوند و دارندگان CD Key اورجینال بازی ها می‌توانند بدون هیچ محدودیتی از تمام ویژگی های بازی از جمله بازی کردن به صورت آنلاین استفاده کنند.

 

۳-مزایای سی دی کی چیست؟

  1. فعال سازی آسان به این صورت که اگر یک محصول به صورت سی دی کی را سفارش دهید طبق زمان قید شده در صفحه محصول لایسنس محصول به ایمیل شما ارسال می شود که می توانیدبراحتی آنرا فعال کنید .
  2. نیاز به در اختیار گذاشتن اطلاعات اکانت خود به دیگران برای فعالسازی نیست.

 

۴-معایب سی دی کی چیست؟

  1. بزرگترین ایراد قیمت بالای سی دی کی های اورجینال است.
  2. مشکل یک بار مصرف بودن . به این معنا که اگر ما به شما سی دی کی ارسال کنیم و سی دی کی دچار مشکلی باشد . به دلیل یک بار مصرف بودن سی دی کی نه خریدار می تواند بگوید که مشکل از ما بوده نه می توانیم و نه هر دو می توانند بگویند از کمپانی سازنده است.

 

۵-سی دی کی اشتراکی چیست؟

سی دی کی اشتراکی بازی منجر می‌شود تا گیمرها دیگر ملزم به صبر کردن برای عرضه نسخه کرکی بازیها نباشند. با این حال افرادی که CD Key اشتراکی بازی را خریداری کنند نمی‌توانند آن را به صورت آنلاین بازی کنند و از قابلیت های اصلی بازی بهره‌مند شوند.در فروشگاه چیپ گیمینگ فعلا اینگونه سی دی کی ها عرضه نمی شوند.

 

۶-استیم گیفت چیست؟

استیم گیفت در واقع همان بازی قانونی و اورجینال می باشد اما چون روش خرید بازی متفاوت با سی دی کی گلوبال می باشد در نتیجه قیمت بازی به شدت کم تر از خرید سی دی کی گلوبال تمام می شود.در این روش بازی مستقیما روی اکانت شما فعال می شود .توجه کنید در استیم گیفت بازی کاملا قانونی و اورجینال می باشد و هیچ تفاوت یا محدودیتی نسبت به سی دی کی اورجینال ندارد.

 

۷-مزایا استیم گیفت چیست؟

  1. قیمت بسیار پایین و منسب ( تا ۸۰٪ ارزان تر از سی دی کی به دلیل استفاده از روش خرید متفاوت )

 

۸-معایب استیم گیفت چیست؟

  1. با فعال شدن یک بازی توسط ما در اکانت شما ریجن اکانت شما تغییر می کند (هیچ تاثیری در کار شما ندارد و هیچ مشکلی ایجاد نمی کند و هر دو هفته قابل تغییر است )
  2. ارسال اطلاعات اکانت برای فروشنده برای فعال سازی که در مورد وبسایت ما جای کوچکترین نگرانی نیست چراکه سایت چیپ گیمینگ کاملا قابل اعتماد و امین مشتریان خود می باشد.

 

۹-چرا در استیم گیفت ایمیل و پسورد اکانت استیم را می گیرید؟

بدلیل اینکه باید ریجن اکانت به کشوری دیگر تغییر کند بعلاوه گیفت ارسالی باید دریاافت و فعال شود لذا این مراحل را تیم قابل اعتماد و کاربلد پشتیبانی سایت چیپ گیمینگ رایگان برای شما انجام می دهند.می توانید بعد از فعالسازی پسورد اکانت خود را براحتی عوض کنید.

 

۱۰-دیتای بازی چیست؟

دانلود دیتا بازی برای اجرای کامل و بدون نقص آن ضروری است.در واقع سی دی کی نقش یک لایسنس را دارد و برای بازی کردن تنها خرید لایسنس یک بازی کافی نیست بلکه برای اجرای بازی حتما باید دیتای بازی دانلود و نصب شود.اینکار هیچ هزینه ای ندارد و هزینه آن فقط مربوط  به حجم اینترنت شما می باشد.

 

۱۱-اگر سی دی کی اورجینال بگیریم  می شود با همان دیتای نسخه کرکی که از قبل داریم آنلاین بازی کنیم و از آپدیت ها استفاده کنیم؟

خیر دیتای اورجینال را باید دانلود کنید.

 

۱۲-راه های ارتباطی با سایت شما چیست؟

پشتیبانی آنلاین سایت,پشتیبانی از طریق تلگرام,ارسال ایمیل به support@cgkey.ir

 

این صغحه در صورت لزوم با سوالات و پاسخهای بیشتر بروز می شود…